Pracownicy z Ukrainy

ZATRUDNIANIE PRACOWNIKÓW Z UKRAINY

W związku z dynamicznymi zmianami rynku pracy HRI Group reaguje na potrzeby polskich przedsiębiorców pozyskując pracowników zza wschodniej granicy, głównie Ukrainy.
Nasza oferta kierowana jest do firm które poszukują w pełni zmotywowanych i dyspozycyjnych pracowników, o których na lokalnym rynku pracy coraz trudniej. Dzięki nam ograniczysz rotację pracowników w swojej firmie.

Dlaczego warto z Nami współpracować ?

•    Posiadamy Certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia
•    Istniejemy na rynku od 2009 r.
•    Posiadamy doświadczenie w zatrudnianiu cudzoziemców zza wschodniej granicy
•    Przejmujemy obowiązki w zakresie legalnego podjęcia pracy przez cudzoziemców :
•    Dysponujemy rekomendacjami naszych klientów
•    Naszym pracownikom gwarantujemy legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Co oferujemy?

•    Kompleksową obsługę całego procesu rekrutacyjnego – wraz z pomocą w znalezieniu mieszkania
•    Kompleksową obsługę kadrowo – płacową naszych pracowników
•    Stały kontakt pomiędzy pracownikiem, klientem a agencją

Zapraszamy do kontaktu !
71 636 45 14
539 955 600
biuro@hrigroup.pl