Doradztwo Personalne

Znajdziemy pracownika, którego szukasz !

HRI Group codziennie wspiera naszych Partnerów w procesach pozyskiwania kandydatów na zróżnicowane stanowiska pracy. Zajmujemy się poszukiwaniem pracowników oraz  weryfikacją ich kwalifikacji i kompetencji.

Gwarantujemy skuteczną rekrutację personelu w oparciu o wieloletnie doświadczenie i unikalne know-how. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego z projektów oraz wyspecjalizowanej kadrze mogą być Państwo pewni, że projekt którego się podejmiemy będzie potraktowany w sposób szczególny.

Dzięki naszym usługom możecie Państwo szybko i efektywnie pokonać wszelakie bariery wynikające rosnącej konkurencyjności na rynku pracy czy też z problemów związanych ze strukturą zatrudnienia.
Zapewniamy rzetelność narzędzi pracy i procesów rekrutacyjnych zarówno na stanowiska kierownicze i specjalistyczne, jak i na te niższego szczebla.

Nasze wieloletnie doświadczenie, a także odpowiednie przygotowanie merytoryczne oraz wyspecjalizowany zespół rekrutacyjny są gwarantem skutecznej finalizacji projektów rekrutacyjnych dla firm, o różnorodnych profilach działalności.
Do wszystkich projektów podchodzimy indywidualnie – analizujemy wymagania i potrzeby klienta, aby zastosować najskuteczniejsze metody.