Praca Tymczasowa

Oferujemy usługi leasingu pracowniczego przejmując od naszych Klientów czasochłonny i kosztowny proces rekrutacji i selekcji pracowników. W ramach naszych usług zapewniamy rekrutację, zatrudnienie oraz obsługę płacowo-kadrową pracowników. Współpracując z HRI Group możesz szybko i swobodnie zwiększać bądź zmniejszać skalę zatrudnienia w swojej firmie. Gwarantujemy dynamikę, elastyczność i płynność zatrudnienia.

Kompleksowo przeprowadzamy proces rekrutacyjny, a następnie delegujemy odpowiednio wykwalifikowanych kandydatów do zakładu pracy Klienta. W trakcie realizacji projektu jesteśmy koordynatorem wszelkich działań i przejmujemy na siebie obowiązki pracodawcy wynikające z Kodeksu Pracy.

Nasi Partnerzy zyskują dostęp do szerokiej, stale aktualizowanej bazy pracowników.

Ściśle przestrzegamy krajowych jak i europejskich standardów zatrudniania pracowników tymczasowych, koncentrując się przy tym na zachowaniu najwyższej jakości obsługi.

Jesteśmy aktywnym członkiem niemieckiego Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia IGZ – Interessenverband Deutscher Zeitarbeitsunternehmen e.V. (numer członkowski 18603).

Nasze usługi obejmują :

•    Skuteczne przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych
•    Obsługę kadrowo-płacową pracowników
•    Stały kontakt pomiędzy Klientem, Agencją i Pracownkiem