Opieka

Na rynku usług opiekuńczych istniejemy od 2008 r. Nasi Opiekunowie świadczą usługi pomocy domowej w domach prywatnych w Niemczech i w Holandii.

Do głównych zadań Opiekuna osoby starszej należy pomoc w utrzymaniu higieny ciała osoby podopiecznej, pomoc przy poruszaniu się, robienie zakupów, przygotowywanie posiłków, organizacja czasu wolnego. Opiekun dba również o utrzymanie czystości i porządku w domu osoby podopiecznej.

Stale poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem współpracy z naszą Agencją. Jeżeli mówisz komunikatywnie w języku niemieckim, masz doświadczenie w opiece nad osobą starszą, zgłoś się do nas ! Gwarantujemy w pełni legalne zatrudnienie, odprowadzanie składek ZUS, atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie. Oferty pracy dobieramy w oparciu o kwalifikacje kandydata, jego preferencje i oczekiwania. Nasze miejsca pracy są sprawdzone, a nasi pracownicy w każdej chwili mogą liczyć na naszą pomoc.

FAQ

1. Czy muszę znać język niemiecki ?
Tak, wymagana jest znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym.

2. Jak wygląda rekrutacja ?
Po otrzymaniu aplikacji, nasz konsultant telefonicznie kontaktuje się z kandydatem w celu weryfikacji znajomości języka i uzupełnienia brakujących informacji. Nie wymagamy osobistego stawiennictwa w naszym biurze, choć oczywiście, o ile istnieje możliwość z Państwa strony, zawsze bardzo miło jest nam się spotkać.

3. Czy mam wpływ na wybór oferty ?
Oferty dopasowujemy indywidualnie do naszych pracowników na podstawie informacji zawartych w formularzu zgłoszeniowym i przekazanych podczas rozmowy telefonicznej. Przy doborze odpowiedniego miejsca pracy dla kandydata zawsze bierzemy pod uwagę jego preferencje, oczekiwania i kwalifikacje.

4. Czy będę pracować legalnie?
Gwarantujemy w pełni legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę zlecenie. Odprowadzamy składki ZUS, zapewniamy formularz A1, wnioskujemy o kartę EKUZ w NFZ. Zatrudnieni u nas pracownicy mogą również skorzystać z dodatkowego dobrowolnego pakietu ubezpieczeń podróży zagranicznych na czas wyjazdu.

5. Czy mogę liczyć na pomoc podczas pobytu w pracy?
Tak. Nasi koordynatorzy są w pełni dyspozycyjni dla pracowników w godzinach pracy biura, oraz w razie potrzeby przez całą dobę, również w weekendy oraz dni świąteczne.

6. Ile mogę zarobić?
Wysokość wynagrodzenia zależna jest od stopnia znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w opiece nad osobami starszymi, a także od stanu zdrowia osoby, nad którą sprawowana będzie opieka. Wynagrodzenie wypłacane jest na konto bankowe w euro lub w złotówkach.

Chcesz dowiedzieć się więcej ? Zapraszamy do kontaktu.

Nr tel. : (71) 363 45 14, (71) 338 55 85

E mail : opieka@hrigroup.pl

Sms o treści “OPIEKA” na numer: 798  875  144 Oddzwonimy !